2007 / 2008

Teatrikülastus

Teisipäeval 19. veebruaril 2008 kell 12:00

läheme Eesti Draamateatrisse vaatama etendust

"Võluõunad ehk naeru kätte võib surra".

Pilet maksab 100 EEK.
Raha palun saata  hiljemalt 31. jaanuariks.

Etendus on 1 vaheajaga ning kestab 1 tund ja 45 minutit.

Lavastaja Ain Prosa
Kunstnik  Kersti Varrak (külalisena)
Helilooja Ardo Ran Varres
Laulusõnade autor Contra
Valguse kujundaja Hilja Irdla

Osades: Mari-Liis Lill, Britta Vahur, Mihkel Kabel, Lauri Lagle, Tiit Sukk, Taavi Teplenkov, Anti Reinthal Fantaasiast pulbitsevas, mängulises ja põnevas muinasjutus satub üks teatritrupp mitut sorti seiklustesse, otsides võluõunu, mis annavad võime nutta ja naerda. Lavastus sobib kõigile neile, kes juba (ja veel) muinasjutte kuulata tahavad.

Õpilaste arvamused

Anna etendusele üldhinnang.
Kellel soovitaksid seda vaatama minna? Miks?
--------------------------------------------------------------------------------

Väga lahe etendus.

See oli väga lahe!
Mulle meeldis see kui see võlur tuli sealt rahva seast ja ütles ,et tuleb nutta mitte naerda!
saatis:madis

lahe ja naljakas.
-Norman

Laagri Kool
Tore etendus oli , sai nalja . Näitlejad olid ka head . Soovitaksin vaatama minna 4-6 klassi õpilastel .
Helena

Laagri Kool
Lõbus etendus. Nalja tehti palju.
Soovitan minna vaatama 2-6 klassi õpilastel.
Liisa

minu arust oli kõik super. Ma soovitaksin vaatama minna 3-6 õpilastel
Kevin!!

Laagri Kool
Mulle meeldis,tore etendus.Soovitaks kooli õpilastele 2-6 klass.
Andra

Võhma Gümnaasium
Etendus meeldis , sai palju naerda . Oli häid ütlusi . Soovitan ka vanematel õpilastel vaadata.
Gea

Kadrina Keskkool
Ei noh, mul ei meeldinud. No oli kohti mis tõesti olid naljakad aga noh ma usun et kaheksanda klassi jaoks liiga mageda ja lapsikud. Kyll aga näitlejad olid tõesti väga head, oma osa välja mängimine tuli superhästi välja. Leian ka nagu Andra et 2-6 klassi lastele kohane.
Kadi 8.a

Rahumäe Põhikool
See oli väga lahe näidend seal sai palju nalja.
Soovitan vaatama minna.
Kristel

Rahumäe Põhikool
Väga huvitav ja võid naeru kätte surra ja võid õppida ka naerma kui sööd naeruõunu
Kaja 5b

Rahumäe Põhikool
Minu arust oli see tore etendus kuna oli palju põnavais ja ärevaid hetki.
Birgit Hermat

Rahumäe Põhikool
Väga hea etendus oli. Soovitan kõigil seda vaatama minna.

Rahumäe Põhikool
Minu arust oli see väga lahe.Soovitaksin 3-7 kl õpilastele!
Keron

Rahumäe Põhikool
Väga huvitan oli  kui võlur läks inimeste eest ja taval tegi ta pauke need olid väga huvitavad .
Kristin Kaasik 5b

Kilingi-Nõmme
Mulle väga meeldis ,see oli väga lõbus .
Koostas :Kenter Kirschbaum

Eelmise koostas:Jakob-Engol

Kilingi-Nõmme
See oli väga lahe seal oli palju lahedaid kohti kui ma olen käinud teistesteatrites siis seal ei ole palju lahedaid kohti!
saatis:Madis

Tõrva Gümnaasium
Tore etendus oli, kuigi mina olen sellest vist välja kasvanud. Minust paar aastat noorematele on see kindlasti väga soovitatav, sest see teeb väga lihtsalt selgeks, et kõik inimesed ei pea olema samasugused ja ei pea mängima kedagi teist, mis sind ennast õnnestuks teeb.
Angela Kannukene 8.a

Võhma Gümnaasium
Etendus oli väga vahva ja mulle meeldis eriti kuidas see hobune oli tehtud . Väga naljakas ja tore etendus oli .Gesiine

Tore ,lõbus,sai ehmuda:D
Ka seal oli natuke õpetust sees!
Aga lahe oli seal saalis istuda ja seda vaadata!!
Daisy..

mulle meeldis , naljakas oli
Kristiina.

Võhma Gümnaasium
etentus oli tore ja piisavalt naljakas .
olid tasakaalus tegelased ja sündmused(hea ja halb) nii et jah tore ja fun soovitan.:D
Marten

Võhma Gümnaasium
Etendus oli lõbus ja humoorikas. Tükk oli sisukas ning väga ei veninud.
On sobiv väikestele vaatajatele, kuid ka vanemad leiavad sealt head meelelahutust.
Jaana&Marju

Lahe etetendus.
Koostas:Hradi

Võhma Gümnaasium
etendus oli SUPER. algul ma arvasin et mingi totaalne laste näidend ja et kindlasti ebahuvitav aga selgus et näidend on tore ja mitte lapselik , ja ma sain kõvasti naerda tõesti naeru kätte võib surra(Y)  ja see oli ka väga õpetlik.  endaks peab jääma!!