OSALEVAD KOOLID

 

C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium (2. aastat.)    Juhendaja: Juta Klettenber

  1.  Aliis Alandi

  2. Elen-Greete Jaadla

  3. Kaspar Järve

  4. Aron Jürisson

  5. Liivika Lapp

  6. Zoja Lihatsova

  7. Kadri Märtin

  8. Heli Pius

  9. Lisann Saaremets

  10. Kristel Tammin

  11. Elinor Toodo

  12. Gäthrin Toomla

  13. Tea Vardja

  14. Kristi Vokk

  15. Ulvi Võsa

Kilingi-Nõmme Gümnaasium (3. aastat.)   Juhendajad: Mare Hallpo ja Inge Post

  1. Laura Altin IX

  2. Eva-Maria Kikkas IX

  3. Gerda Kuum IX

  4. Kristin Mei IX

  5. Ingrid Post VIII

  6. Hardo Pajus VIII

  7. Kai Tiitsaar VIII

  8. Maarja Valdmann VIII

 Palivere Põhikool (3. aastat.)       Juhendaja: Elle Hein

  1. Kärolis Kungla 5. Klass

  2. Kedri Nurme 5. Klass

  3. Jelena Latõševa 5. Klass

  4. Raido Soosaar 6. Klass

  5. Kairi Lehis 7.a klass

  6. Kaidi Lehtla 7.a klass

  7. Nastja Šilo 7.a klass

  8. Endrik-Oliver Põlluste 8. Klass

  9. Kadi Lepmets 9. Klass

  10. Anna Maksimtšuk 9. Klass

  11. Annika Jakovleva 9. Klass

  Rakke Gümnaasium (4. aastat.) Juhendaja: Leonoore Meer    

    1. Mari-Mann Sillamaa 5.kl

    2. Lilian Kozlovski 5.kl

    3. Eva Karu 5.kl

    4. Sigrit Tamp 5.kl

    5. Kairit Pällo 5.kl

    6. Liis Lutter 6.kl

    7. Liisa Salus 6.kl

    8. Kristiina Pruul 6.kl

    9. Janne Toode 7.kl

    10. Reelika Uudla 7.kl

    11. Merili Viilukas 6.kl

    12. Maarika Suur 7.kl

    13. Gea Vahtra 6.kl

    14. Teele Ploompuu 6.kl

    15. Marge Miir 6.kl

    16. Mari-Liis Kinep 6.kl

    17. Kairi Lillemets 7.kl.

    18. Kersti Kõlu 7.kl.

    19. Kadri Remmet 7.kl.

    20. Minna Sillamaa 8.kl.

    21. Ange Tedre 5.kl

Rapla Vesiroosi Gümnaasium (uus)   Juhendaja: Krista Mägi

  1.   Peeter Koll

  2.  Kristiina Veerde

  3.  Rauno Raat

  4.   Stiina Ottender

  5.  Dagny Aalde

  6.  Liisi Pavelts

  7.  Henry Kaldas

  8.  Rene Soomer

  9.  Ann Makus

  10.  Krete Bortnik

  11.  Liina Raat

  12.  Eleryn Rämmeld

  13. Mari Tammar

  14.  Mihkel Makus

  15. Elo Heinaste

  16.  Maili Metssalu

  Saue Gümnaasium (2. aastat.)      Juhendaja: Tiia Niggulis

 

Tallinna Kurtide Kool (3. aastat.)   Juhendajad: Aire Murd, Birgit Leppik, Reet Aasav

  1. Amiolla Bovkun

  2.  Artjom Petrov

  3. Valeri Nikolajev

  4. Kaupo Ohlo

  5. Ott Saat

  6. Marja-Liisa Mändsoo

  7. Hrestana Vanasaun

  8. Jelena Strelkovskaja

  9. Kätlin Kõiva

  10. Mailis Klaus

  11. Jekaterina Tulupova

  12. Gretel Murd

  13. Kert Kalvik

  14. Heleen-Mary Vihula

  15. Mihkel Püss

  16. Daniel Valli

  17. Tatjana Stepanova

  18. Sirle Papp

  19. Martin Sepp

  20. Marko Kääramees

  21. Kristiina Mändsoo

Tallinna Nõmme Gümnaasium (4. aastat.)   Juhendaja: Hele Kriisa 

  1. Alas, Epp

  2. Ganson, Annika

  3. Ivannikov, Eduard

  4. Jõgi, Morten

  5. Järvpõld, Anette

  6. Klaaser, Kent

  7. Koitmaa, Villem-Henrik

  8. Lindpere, Anna

  9. Lodi, Kristi

  10. Mäe, Rauno

  11. Möls, Martin

  12. Palumets, Kaisa

  13. Prillop, Tarmo

  14. Puks, Toomas

  15. Tamm, Risto

  16. Tiilik, Reigo

  17. Viidas, Freddy

  18. Viilu, Sirje

  19. Keedus, Triinu

  20. Koppel, Kaisa

  21. Kohv, Liis

  22. Külvi, Reeli-Alli

  23. Pakkas, Ingrid

  24. Püss, Merlin

  25. Klein, Liis

  26. Kohv, Triin

  27. Liinold, Helen

  28. Pakker, Doris

  29. Saarma, Teele

Tallinna Valdeku Gümnaasium (3. aastat.)     Juhendaja: Irina Kevel 

  1. Natalja Podshumljak

  2. Viktoria Prohhorova

  3. Viktoria Harina

  4.  Aleksandra Podozjorova

  5.  Aleksandra Smirnova

  6.  Julia Astahhova

  7. Jelizaveta Astahhova

  8. Viktoria Gortsak

Tallinna Väike-Õismäe Gümnaasium (4. aastat.)   Juhendaja: Helin Puksand

  1. Kairiin Jõemets

  2. Tiiu Männik

  3. Laura Oolma

  4. Brita Maurer

  5. Kerly Saarkoppel

  6. Brit Tuulik

 Tartu Hiie Kool (3. aastat.) Juhendajad: Liivi Lubi ja Aino Tõnisson

  1. Triin Ojatalu

  2. Merje Schmidt

  3. Sveta Sokolova

  4. Margus Raud

  5. Piret Aun

  6. Anette Ojastu

  7. Jaanika Kurvits

  8. Martin Lukk

  9. Jaan Pärgma

  10. Kristiina Kääramees

  11. Janno Aun

Viljandi Maagümnaasium  (uus)  Juhendajad: Meeri Tuul, Reet Lubi, Irene Artma

 

Võhma Gümnaasium (uus)  Juhendajad: Kairi Ibrus, Ly Udikas

  1. Kadi-Liis Lehis

  2. Kaija Murasova

  3. Kristel Napritson

  4. Renata Muru

  5. Maris Mustimets

  6. Kristi Oolo

  7. Viivika Rõuk

  8. Sander Vares

  9. Riin Vares

  10. Barbie Bligzna

  11. Tauri Toomel

  12.  Liisa Mets

  13. Siret Ibrus

  14. Liisa Varik

  15.  Kadri-Ann Lehis

  16. Rachel Juudas

  17. Moonika Koks

  18. Leanika Lippur