Teine kohtumine projektis “Lugeda on mõnus” õpilastele toimus 

8. veebruaril 2004.

Seekord läksime kõik ühiselt Tartusse "Vanemuise" teatrisse vaatama etendust  

"Doktor Dolittle ja lindude ooper"

Etendus algas kell 14.00.     
Pilet maksis 50 EEK.


Õpilaste arvamused:

Tere:D
8 veebrualil oli teine ühine lugemisprojekti kohtumine ja seekord oli Vanemuise teatris:D vaatasime etendust "Dr.Dolittle ja lindude ooper"-it. "Tõesti huvitav oli" ütlen ma seda. Etenduses oli värvikirevaid kostüüme ja samuti olid väga ilusad sädelevad meigid tehtud;) See oli tõesti hea ooper, väga lastelähedane:D Näitlejad laulsid väga hästi ja vahest tulid keset etendust ka publiku hulka laulma ja see oli tõesti vägev:D Dr.Dolittle oli loomaarst ja ta armastas väga linde.Kord ühel ilusal kanaarilinnul kadus sõber kuhugi ära ja siis tõttasid doktor ja loomapere otsima. teel kohtusid teiste lindudega. lõpp oli õnnelik. sõber leitud ja kurjus oli kadunud.
Mulle meeldis väga see, kui pärast näitlejad tulid rääkima. küsiti paljusid küsimusi nendelt ja mõni küsimus tekitas tõesti huvi:d kõige huvitamam oli see, kuidas räägiti sellest, et mida nad selles etenduses valesti tegid.kuigi me kõik ei märganudki seda, et nad midagi valesti oleksid teinud. etendus oli hästi mängitud. Mulle väga meeldis, ilus teater ja hea õhkkond oli ka:D Sain olla teatris esimest korda koos oma sõpradega, enne olen alati käinud perega. Juba ootan järgmist üritust:D
Merlin 8 a klass

 ---
Aga teatris käisime vaatamas Doktor Dolittle ja lindude ooper kes ei käinud, aga pärast saime nätlejatega rääkida, nemad rääkisid ja meie ka kysisime.Ma sain palju huvitavet teada teatri kohta.

---
Ma käisin pühapäeval Tartus. Seal oli päris lahe.
Rauno Mäe

---
Tere!Meie oleme kaks Rakke 5.klassi tüdrukud:)Meile väga meeldis see lahe teater=)
S:Ange ja Kairit:)

---
Hey!!!!!!!
See ooper oli tõesti lahe...Algul me arvasime, et tegu on mingi tavalise näidendiga. Lõpuks taipasime, et tegu on ooperiga, sest seal ainult lauldi. Pärast saime näitlejatelt väga palju huviatavt teda. Alles mõne aja möödudes tuli veel mitu küsimust meelde. Selliseid üritusi võks veel ja veel olla.
Tore oli!=)
Liisa ja Merilin......

---
Päris vinge teater oli.


---
mulle meeldis pühapäeval teatris...näidend oli kift..ok mis ma siin ikke platran need kes seal käisid teavad ise ju! ok olge siis mõnusad!!!

---
Ülimegalahe teater pärast sai... nalja. Algul ei saanud aru, et see naine mängis papagoid ja näitlejatel olid väga lahedad kostüümid, sest need olid väga kirjud.
Janne ja Reelika

---
Kuidas teile Tartus lindude ooper meeldis? :)
Kas teil Teatrist saadud raha on ikka alles?
Ok sauki.
Elerin

---
Esimese hetke emotsioonid teatrist:
"Lahe oli, huvitav"  - Eva-Maria
"Omapärane" - Ingrid
"Väga huvitav, vinge, üllatavalt kõrged noodid" - Kai
"Täitsa muljetavaldav" - Kristin
"Einoh, vaadatav" - Laura
Tõlgendage ise, kuidas soovite...

---
hee:9...tegelikult oli tartu-reis päris tore...igatpidi lahe. see oli naljakas, et mul ei tulnud algul pähegi, et see võib ooper olla..ja kui näitlejad siis laval laulma hakkasid ehmatas natsa ära küll. ega ma eriline ooperisõber ei ole, kui aus olla, aga see etendus meeldis küll. vististi sellepärast, et see oli lasteooper (:P)
ja arusaadav. teistest ooperites pole sageli midagi aru saada, kui lauljad väga kõrgel toonil laulavad.
aga minu meelest oli see jagh üks igati õnnestunud reis
ja sõpru näha oli ka väga-väga meeldiv:)
eva-maria

---
Muttide kaevandus oli väga hästi tehtud. peab vist ikka väga hea hääl olema, et ooperis laulda. Kostüümid olid ka lahedad.
Hardo

---
Täitsa huvitav etendus oli.
Pole mitte midagi öelda...