Lugeda on mõnus
2006 / 2007


avalehele




















 
Tublimad 2006 / 2007


TUBLIMAD ARUTLEJAD INTERNETI JUTUTOAS
Raamatud   
 
F.H. Burnett "VÄIKE LORD FAUNTLEROY"                        
        Illimar Võhma Gümnaasium                    
J.F.Cooper "HIRVEKÜTT"                        
        Ingrid Post Kilingi-Nõmme gümnaasium                    
 J.R.R Tolkien "KÄÄBIK"                        
        1.Jüri Lääs Tõrva Gümnaasiumi 5.a klassist                        
        2.Angela Kannuke taaskord Tõrvast ja                        
        3.Anne-May Kaldoja Turba Gümnaasiumi 7. klassist            
Jaan Rannap "ROHELINE KINDLUS"                            
        Marten Võhmast                    
Jan Brzechwa "PAN KLEKSI AKADEEMIA" ja Jan Brzechwa "PAN KLEKSI REISID"                        
        1.Turba Gümnaasiumi 5.klassi tüdrukud Stiina Prees ja                 
        2.Kelli Kadak ning                     
        3.Tõrva kooli 5.klassi noormees Jüri Lääs.                
 K.Reimus "HALDJATANTS"                    
        Tõrvasse Mariettale 7.a klassist                
Otfried Preussler “KRABAT”                    
        Kadi Tingas-Kadrina                
        Kelli Kadak Turba                
        Karl Kirt Tõrva                
        Erki-Henri Võhma.                
Philip Pullman "KULDNE KOMPASS"                    
        Kadi Tingas Kadrinast,                
        Carolin Voogla Tallinna Nõmme Gümnaasium                                    


RISTSÕNAD                        
    3 KOHT    Stiina Prees            
    2. Koht    Karl Kirt            
    1 koht      Kelli Kadak            
            
KODULEHEKÜLJED            
    3. KOHT    Turba Gümnaasium
    2. KOHT    Kilingi-Nõmme
    1. KOHT    Tõrva Gümnaasium

POWERPOINT ESITLUSED            
    3. KOHT    Jane Tartu Hiie koolist
    2. KOHT    Monika Tartu Hiie Kool
    1. KOHT    Ingrid Post Kilingi-Nõmme Gümnaasium

KOOLIDE tublimad osalejad        
1 C.R. Jakobson        
        seekord tublimaid ei ole    
2 Kilingi-Nõmme Gümnaasium        
         Ingrid, Kristjan ja Hardo    
3 Rakke Gümnaasium        
        Kristiina Pruul, Laura Pruul, Ange Tedre    
4 Tallinna Heleni Kool        
        Lilia Zajats, Gert Vahemäe, Gretel Murd, Helle Hellerman    
5 Tallinna Nõmme Gümnaasium        
        Elina Kaha, Kaja Reilent, Carolin Voogla    
6 Tartu Hiie Kool    
        Jari Pärgma; Merilyn Kaha    
7 Tõrva    Gümnaasium    
        Karl Kirt,Marietta Juurikas,Jüri Lääs    
8 Võhma Gümnaaium    
        Marju, Marten, Teele