2006 / 2007

samanimelise jutustuse järgi lavastatud
etendust KRABAT
Pilet maksis 60.-

Vaadake ka täpsemat infot : http://www.zick.ee/

Õpilaste arvamused

Kuidas Sulle etendus meeldis?Polnud eriti viga, aga ma ei saanud eriti aru mida nad teevad ,aga muidu oli päris hea.Mis Sulle etenduse juures kõige rohkem meeldis?Need kohad kus nad mängisid, et nad kaklevad ja see ka veel kui nad sõid. Mulle meeldis see kui see uus pois tuli ja sõõma hakkas [kui ta pudrutas]Mulle meeldis see vaike mees ka kes selle noiaraamatu korraks ära võttis.
Kristjan 6b

Mulle meeldis etendus väga ,sest seal oli põnevaid kohti ja ägedat muusikat.
Silver 5a

Etendus oli lahe,sisust oli veidi raske aru saada neil kes raamatut lugenud polnud.Kõige rohkem meeldis mulle kõige rohkem,lõpust ei saanud hästi aru.Raamat oli põnevam.Etendusest oli suurem osa põnevaid kohti välja jäetud ja oli keskendutud üldisemalt.Tegelased olid enamus sarnased minu ettekujutlusele.
Angela

Mulle väga ei meeldinud. Liiga palju sellist imelikku tantsimist. Raamatust oli väga vähe lõike. Raamatu algusest oleks võinud kohe võtta, sest inimesed, kes raamatut ei ole lugenud, ei saa etenduse mõttest aru.
Karl Tõrva Gümnaasiumi 7.a klass

Mulle väga meeldis see etendus . Hästi palju tantsimist oli oleks võinud pisut vähem olla aga mis siis ikkagi meeldis väga ! See oli ka pisut õpetlik ( minu arust ) Laura 5.kl

Etendus oli üsna tore, mulle meeldis valgusega mängimine ja see, et igale poole suudeti tants vahele panna (tõsi, vahel läks tants liiga pikaks ning üheülbaliseks, aga sellest pole ju midagi). Kõige lahedamad näitlejad olid Vitko, kes oli kogu aeg hästi kannatamatu ning Meister, kes oli hästi müstiline. Kahjuks ei suudetud edasi anda kogu raamatu olustikku, sest näideldes läheb palju kaduma ning aega jäi samuti väheks.
Angela Kannukene 7.a klass

Mulle meeldis etendus väga,hästi oli mängitud kaarnaid.Veidi liiga palju tantsimist oli aga muidu meeldis :)..!! Liisa

1.Etendus oli väga lahe. Tantsimist oli liiga palju oleks võinud olla rohekem teksti aga muidu oli väga äge.
2.jah olid peaaeg samasugused nagu ette kujutasin.
3.Mõlemad olid väga head.
Elina

1. Etendus meeldis mulle väga eriti kuidas see oli üles ehitatud.Väga hästi oli see valmistatud ja huvitavalt esitatud.Seda oli huvitav vaadata kuidas oli lahendatud selle loo sisu.
2. Etenduses meeldis mulle kõige rohkem see, et headus võitab alati kurjuse! Veel meeldis see, et see oli armas ja nunnu kui seal seda tantsu esitati! Lõppu eriti ei oodanud, sest aina põnevamaks läks ja ma loodan, et võipolla tuleb teine osagi!
3. Raamat on alati parem kuna raamatusse elad sa sisse aga etendust lihtsalt naudid selle poolest mulle raamat meeldis rohkem!!!Huvitav oli!!!
a) erinevusi ma eriti tähele ei pannud aga alati on nii, et raamatus on rohkem tähtsamaid asju esile toodud!
b)Tegelased ei olnud eriti sellised nagu am ette kujutasin.Ma arvasin, et see raamat on igav aga jah ma eksisin! See raamat oli palju huvitavam kui teater aga teater oli ka äge!
c)Raamat, sest etenduse ajal osad inimesed rääkisid ja see oli natuke tüütav ning raamatu saad alati pooleni jätta! Sellepärast meeldib raamat!!!
Carolin Voogla

Mulle meeldis väga ja seal oli palju tantsimist aga raamatus nad palju ei tantsinud.  Turba Gümn. õpilane

1. Etendus oli iseenesest väga hea. Teistsugune etendustest, kuhu ma varem sattunud olin. Selline süngem, aukartust äratav etendus. Näitlejad olid valitud just õiged, kes suutsid need osad õigesti välja mängida. Ja ma ei nõust üldiselt paljude eelnevate kasutajatega, kes mainisid, et tantsu oli liiga palju. See tegigi selle etenduse just teistsuguseks ja huvitavaks. 5+ ühesõnaga.
2. Näitlejate tantsuoskus ja nende oskus panna pealtvaatajaid uskuma nagu see kõik toimukski päriselt meie silmade all, nagu see polekski teatrietendus, vaid stseen meie igapäevasest elust. Koreograafid olid teinud ka väga head tööd, silm kohe puhkas, kui nende tantsimist vaadata.
3.Tavaliselt on nii, et teatrilavastus erineb kardinaalselt raamatus. Aga selle etenduse puhul tuleb tõdeda, et kõik oli välja mängitud, ei olnudki eriti ühtegi asja, mis oleks vahele jäetud. Ma ise hindan rohkem siiski ka raamatut, see on siiski natuke põnevam ja sa elad raamatu tegevusse sisse. Aga etendus oli ka täitsa 5+, pole midagi kurta ! :) .
Anne-May Kaldoja 7.klass