Lugeda on mõnus
2008 / 2009


avalehele





















Tublimad 2008 / 2009

RAAMATUTE TUBLIMAD
   
   
A.Vallik "Mis sinuga juhtus, Ann
Silvia-Helena Tõrva   
Hanna Kata Võhma   
Nuppu Mattila Võhma   

Philip Pulmann “Kuldne kompass”   

 jääb välja andmata.   
   
Terry Pratchetti teosed   
Karl Karpov Tõrva   
Laura Rakke   
   
J. R. Tolkien “Kääbik”   
Brita ja Geitrud Laagri kool   
   
Ruth Vassel "Vihma vari"   
Hanna Kata- Võhma Gümnaasiumi    
Brita- Laagri Kool   
Jari -Tartu Hiie Kool   
Lea Tõnisson Kadrinast   
Mattila Võhmast   

S. Rannamaa “Kadri”    
Hanna-Eliise Kilingi –Nõmme   
Kelly CRJ   
Brita Liivamaa Laagri   
   
Lena Lilleste “Inimröövid Internetis” KRIMKA!   
Iris Asuküla CRJ   
Brita Liivamaa Laagri   
Hanna-Kata Võhma   
   
F. W. Dixon “Kuritegu telestuudios” KRIMKA!   
1.Greg Hallop KING   
   
KODUVOOR

POWERPOINT ESITLUSED
   

1. KOHT HendrikTNP
2. KOHT MaaliRG   
3. KOHT LKBrita Silja   
   
KODULEHED 
 

1. KOHT Tõrva Gümnaasium   
2. KOHT Kilingi-Nõmme Gümnaasium   
   
KOOLIDE TUBLIMAD   
   
Tõrva Gümnaasium   
·         Kevin Sults 5.a klass,   
·         Karl Karpov 5.a klass ja   
·         Marel Jaama 5.a klass   
Rahumäe Põhikool   
·         Kristel Värk,    
·         Karmel Kurvits ja    
·         Nele- Brit Nummu.   
 CR Jakobsoni nim. Gümnaasium   
·         Iris Asuküla,   
·         Ruth Schihalejev ja   
·         Eva-Liisa Vaarik.    
Tallinna Õismäe Vene Lütseum   
·         Jelizaveta Šilina ja    
·         Dmitri Kurs   
·         Natalja Võssotskaja.   
Tartu Hiie Kool  
·         Jari Pärgma;   
·         Merilun Kaha;   
·         Martin Mägi   
Võhma Gümnaasium
·         HANNA KATA NORMA,   
·         NUPPU MATTILA;   
·         GEA RUMJANTSEVA   
 Tallinna Nõmme Gümnaasium  
·         Mihket Tääkre,   
·         Ragner Tallermaa ja   
·         Kevin Veltri..   
 Kadrina Keskkool
·         Lisete Laisaar,   
·         Lea Tõnnison ja   
·         Kristiine Särg.   
Tallinna Nõmme Põhikool   
·         Hendrik Ratasep   
Laagri kool   
·         Paula Proos   
·         Geitrud Fia Kristjohann   
·         Brita Liivamaa   
Rakke Gümnaasium   
·         Maali Pruul 7.kl   
·         Katre Pohlak 8.kl   
·         Laura Pruul 9.kl   
Kilingi_Nõmme Gümnaasium   
·         Kita-Ly Remmelgas   
·         Greg Hallop   
·         Kenter Kirschbaum