2008 / 2009

JÄRJEJUTT

Sellel aastal hakkame õpilaste soovil jälle kirjutama järjejuttu. Lugu peaks algama sõnadega "Kell helises..."
Ühe osa kirjutamise ja valimise tsükliks sellel aastal on kaks nädalat.

Esimesel nädalal saavad kõik õpilased kirjutada oma lõigu (100-200 sõna), esitada või saata selle oma kooli juhendajale, kes hiljemalt pühapäeva õhtuks saadab selle rubriigi alla "Õpilaste poolt pakutud järjed".

Igat kooli esindab foorumis vaid  üks jutt, mille õpetaja välja valib. Kui ühes koolis on korraga rohkem kirjutajaid, siis  teeb esimese valiku koolis õpetaja või otsustate ühiselt, milline töö sel nädalal kooli esindab.

Järgmisel nädalal  lugusid lisada ei saa, sest siis otsustavad projekti juhid, milline lugu pääseb järjejuttu jätkama. Parim lugu riputatakse rubriigi “Meie järjejutt” alla.

Hiljemalt kolmanda nädala algusest on võimalik järjejuttu jälle lugeda ja uusi lõike välja mõelda. Ja niimoodi kevadeni välja!!!